Przetestuj! Wirtualny kalendarz dla Twojego biznesu Wirtualny kalendarz stworzony dla branży Beauty and healty.
Zobacz więcej notiport.com Znajdziesz Nas

FAQ

Wystarczy się zarejestrować aby otrzymać darmowy dostęp do konta na 7 dni, masz możliwość poznania funkcji naszego kalendarza.

Wejdź na stronę notiport.com kliknij -> dla firm ->  panel klienta. To proste i logujemy się.

Zaloguj się na konto testowe i przejdź do sekcji -> Ustawienia -> płatności, wybierz odpowiedni dla Ciebie plan który przedłuży ważność konta o 30 dni.

Znajdziesz go na stronie głównej jak i również w regulaminie z tabelą opłat.

Umowa jest zawierana w sposób elektroniczny, po opłaceniu pierwszego abonamentu umowa wiąże na czas nie określony, można ja wypowiedzieć wysyłając do nas e-mail, więcej informacji znajdziesz w regulaminie.

Tak można to zrobić, gdy wykupiony plan dobiega końca, możesz zmienić wyższy na niższy również niższy na wyższy. Mamy pełna dobrowolność.

Wspieramy przeglądarki Google Chrome: wersja 57 i nowsze, Mozilla Firefox: wersja 52 i nowsze, Microsoft Edge: wersja 15 i nowsze, Safari: wersja 10.1.2 i nowsze. Na innych wersjach mogą występować problemy z użytkowaniem.

Sms-y są wysyłane automatycznie, jedynie co musisz zrobić to dodać wizytę i ustawić w formularzu, kiedy przypomnienia mają zostać wysłane.

Tak, mamy możliwość konfiguracji wysyłania przypomnień w odstępach czasowych: 72h , 48h, 24h wcześniej. Pozwoli Ci to uniknąć, pustych terminów w grafiku, sms potwierdzi przybycie klienta.

Dodawanie będzie opisane w tym miejscu (kliknij). Przekazujemy Ci szybkie i proste dodanie klienta do bazy oraz do wydarzenia.

Historia wizyt jest opisana w tym miejscu (kliknij). Mniej klikania więcej możliwości, możesz w czasie rzeczywistym sprawdzić szybko kto dzwoni. Masz w zasięgu swojej ręki szybki dostęp do bazy danych klientów.

Tak jest to możliwe w naszym systemie, jak to zrobić jest opisane w tym miejscu (kliknij). Szybkość dodania usługi jest dla nas priorytetem.

Tak, dodając wizytę wybierz przycisk na panelu „Znajdz termin”